11 Kasım 2014 Salı

Bekar Anneler Ne Mi Arıyor?

Bekar olmak demek insanın hayatını paylaştığı, resmi veya gayri resmi olarak bir eşinin/sevgilisinin olmaması demek. Bekar kişi illa eş arıyor demek değildir. Bekar kişi illa evlenmek istiyor demek de değildir. Bekar kişi bekarım diyorsa "aranıyor" demek hiç değildir! Bir insan bekar ise, bekar olmaktan çok mutlu da olabilir ve hatta bu durumunu sonsuza kadar sürdürmek istiyor da olabilir, bu durumunu hayatında geçici bir dönem olarak görüyor da olabilir. 
Bir kadının bekar olması; yazın sıcağında dışarıda kalmış, üzeri pis sinek konmaya müsait, suyu çıkmış, pörsümüş bir karpuz dilimi olduğu anlamına gelmez. Yanında eşi yok diye insanlıktan çıkmış değildir! 
Bekar anne; çocuğu veya çocuklarına, ister kendi doğurmuş olsun veya olmasın, tam zamanlı olarak bir eşin/sevgilinin/çocukların babasının desteği olmaksızın tek başına bakan bir annedir. Bekar bir anne, herhangi başka bir insan, kadın ve anne kadar sevgi ve saygıyı hak eder.
Bekar bir annenin seks hayatı kendisinden başka kimseyi ilgilendirmez. Bekar annelerin seks hayatını merak eden, bunu sapkın projelerine alet etmeye çalışanların cinsel organı tez vakitte kurusun.
Bekar annelerde bu ülkedeki diğer tüm kadınlar gibi eşitçilik, özgürlük, huzur, saygı ve en önemlisi yaşama hakkını arıyor.

1 yorum:

  1. "Cinsel organı tez vakitte kurusun" dua`ana amin amin amin diyorum:)))

    YanıtlaSil